Шопинг во Рамстор Мол резервиран за вљубеници во спортот и спортските активности

0
238

Во рамки на месецот на модата во Рамстор Mол од 20 до 26 мај ќе се одржи спортска недела.

За време на спортската недела сите посетители ќе можат да уживаат во големите акции и попусти во спортските продавници. Патики, тренерки, маици, шорцеви, за трчање, за баскет, за фудбал.

Уживајте во пазарувањето во Рамстор Мол и времето поминато во здравите навики.