ОД УТРЕ ЗАПОЧНУВА GARAGE SALE ВО РАМСТОР МОЛ

0
369

Дали сте спремни за голем и незаборевен шопинг? Од 05 до 11 февруари само во Рамстор Мол започнува добро познатото шопинг лудило Garage Sale. Настанот кој со нетрпение го очекувате сите, традиционално после новогодишните празници.

Од 05 до 11 февруари ПРАВИМЕ ЧИСТКА, ВАДИМЕ СЕ НАДВОР. Сезоната на нови работи, нека започне од обнова на вашиот гардеробер и тоа по супер цени до 70% попуст.

Како и секогаш на Garage Sale покрај добриот шопинг ќе може да уживате во пријатната атмосфера што ја нуди Рамстор Мол.

Garage Sale е настан кој секој од вас со нетрпение го очекува и привлекува многу посетители, а за тоа покажуваат рекродните бројки на посетеност во Рамстор Мол. Затоа од 05 до 11 февруари, не правете ништо друго освен ШОПИНГ во Рамстор Мол.