Ќерката на Лени Кравиц мами воздишки

0
355

Ќерката на популарниот музичар Лени Кравиц, Зои Кравиц не престанува да ја шокира јавноста.

Зои обожава да биде во центарот на вниманието.

Таа неодамна позираше за новата кампања на модниот бренд „Ив Сент Лорен“ и предизвика бура од воздишки на социјалните мрежи.