Јелена Карлеуша во стилот на Џенифер Лопез!?

0
280

Јелена Карлеуша на снимањето на емисијата „Ѕвезде Гранде“, се појави во бомбастично издание.

Јелена носеше фустан од модната марка „Версаче“, а и во оваа прилика повторно до израз дојдеа нејзините големи гради.

Пејачката и овојпат не ја пропушти шансата да се појави во оригинален стајлинг.

Во слично „Версаче“ издание неодамна можевме да ја видеме и неверојатната Џенифер Лопез, која се појави во ваков стил по повод 20-годишнината од постоењето на споменатата луксузна модна куќа.