Ирина Шаек се разведува од Бредли Купер

0
540

После речиси година дена шпекулации околу бракот на Бредли Купер и Ирина Шаек, тие конечно решија да се разведат.

Според медиумите не се знае сеуште вистинската причина, но претпоставка е дека причината за нивниот развод е Лејди Гага.