Го запре сообраќајот во Њујорк и покажа дека 8 години подоцна, не старее

0
574

Добро познатата стилска икона, ѕвездата на “Сексот и градот“, со својот стил редовно ја воодушевува публиката.

Неодамна го запре сообраќајот во Њујорк, ги украде погледите на речиси сите минувачи, прошета во сензационално модно издание.

Нејзиниот стајлинг во различен дезен, преполн со бои, кич торбичка, да го видевте поединечно немаше да ви се допадне, но на Сара Џесика Паркер апсолутно се и стои.