Бела Хадид изгледа неверојатно во тексас бикини

0
548
CANNES, FRANCE - MAY 11: Model Bella Hadid attends the screening of "Ash Is The Purest White (Jiang Hu Er Nv)" during the 71st annual Cannes Film Festival at Palais des Festivals on May 11, 2018 in Cannes, France. (Photo by Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images)

Згодната манекенка Бела Хадид убаво ја започна новата година објавувајќи слика на Инстаграм во темно-сини тексас бикини на јахта која пловела надвор од сончевиот Карипски остров Свети Вартоломеј.

23-годишната манекенка објави неколку секси фотографии кои го прикажуваат нејзиниот тен на Инстаграм.

Уживајте!!!